Warsztaty Mandalove 2020

Kalendarium warsztatów 2020 powoli się zapełnia 💚💛🧡
17.02 IKM Gdańsk
28.03 Poznań ( 1 warsztat dla dorosłych i 1 dla dzieci)
??.04 Warszawa
01.05 Olsztyn ( okolice)
5-7.06 Karczak
więcej szczegółów już wkrótce  


Objazdowe warsztaty Mandalove

Jak to działa? 
Potrzebna jest sala ze stołem/stołami na 10 osób i grupa chętnych 6-10 osób:)
Warsztat trwa 3 godziny
Podczas warsztatu opowiem o właściwościach i symbolice roślin oraz o sposobach komunikowania się z roślinami; powiem jak suszyć rośliny by zachowały kolor i jak tworzyć z nich kompozycje. Przywiozę mnóstwo cudnych materiałów żeby każdy ułożył własną Mandalę z suszonych roślin i piór. 
Koszt 150zł od osoby (cena obejmuje warsztat, wszystkie materiały, kleje, tła i ramki) 
Jeśli chcesz aby warsztaty tworzenia Warmińskich Mandali przyjechały do Ciebie to daj znać! :)


W dwa kolejne weekendy kwietnia zapraszam serdecznie do Jeziorka na warsztaty z tworzenia własnych, Warmińskich Mandali!

Jeziorko to niewielka warmińska wioska schowana pośród warmińskich lasów, łąk i bagien. Tu czas płynie inaczej, inaczej się myśli, inaczej czuje. 
Na codzień poruszamy się w świecie zorganizowanym przez naszą lewą półkulę. Mandala, to wspaniałe narzędzie, za pomocą którego możemy wyjść poza swój codzienny, racjonalny I zorientowany na cele stan umysłu, zanurzyć sie w wewnętrznej ciemności, zejść do przestrzeni serca i doświadczyć więzi łączącej Nas z nieskończoną siecią życia, tak aby z tego miejsca, z mocą intencji zaprosić do naszego życia określone jakości. 

Pójdziemy w warmińską dzikość wywietrzyć z głowy miasto, poszukać odpowiedzi I skarbów. Zanurkujemy w ciemność. Będziemy pracować z intuicją I intencją. Przestawimy się na odbiór świata prawą półkulą, będziemy rozmawiać ze sobą, z roślinami I ze wszystkim co nas otacza.
Będziemy gotować na żywym ogniu I jeść wspólne posiłki.
Pokażę Ci wszystkie techniczne szczegóły takie jak wybór I przygotowanie tła, podklejanie, kompozycja. Z warsztatu wyjedziesz z własną Warminską Mandalą. Taką z piór, liści, kwiatów I innych różności.

Przy tworzeniu Mandali wykorzystuję pracę z intencją, elementy psychologii procesu oraz tradycji szamańskich a przede wszystkim własną wiedzę I doświadczenie które pozwolą mi poprowadzić Cię przez proces tworzenia Twojej własnej Mandali.

Wszystkie materiały niezbędne do tworzenia będą czekały na Was na miejscu.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data:
6-8 kwietnia 2018 r.
lub
13-15 kwietnia 2018r.


Miejsce: 

Jeziorko 15
14-520 Pieniężno


Koszt: 250zł
w cenie nocleg ( standard Jeziorko)
jedzenie ( wegańskie)
wszystkie materiały potrzebne do Mandali oraz ramy

Aby zarezerwować miejsce należy wysłać maila z chęcią uczestnictwa. W odpowiedzi dostaniecie numer konta i wszystkie niezbędne szczegóły :)

Limit miejsc na każdy weekend, max 5 osób.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na maila: klaudynna@hotmail.com

Zapraszam serdecznie!


Bardzo serdeczie zapraszam a warsztaty które będę miała przyjemność poprowadzić WIOSENNE PRZEBUDZENIE W KOBIECYM KRĘGU MOCY

Miejsce: 
Największy Europejski Ziołowy Ogród Botaniczny- Ziołowy Zakątek, Koryciny, 160 km od Warszawy, magiczne miejsce wśród czystych łąk i lasów Podlasia.
Odprawimy rytuały do Żywiołów, utworzymy mandale wedle osobistej intencji, będziemy praktykować uważność i chodzenie boso. Porozmawiamy i pomilczymy w zaufanym i wspierającym kręgu kobiet.

Koszt: 490 zł/osoba*. Tylko 14 miejsc ! Duże pokoje dwuosobowe z łazienkami
*Cena zawiera 2 noclegi w dużych pokojach 2-osobowych**, 2 śniadania, 2 obiady, kolację, materiały do sporządzenia własnej mandali, udział w warsztatach i zajęciach kręgu kobiet.
Rezerwacja następuje na podstawie e-maila i wpłaty 290 zł kwoty na konto Instytutu Żywienia Świadomego sp. z o.o. w BZWBK nr 77 1090 1753 0000 0001 3411 6436
z dopiskiem „ przedpłata Krąg mocy”. Reszta na miejscu (karta lub gotówka).
Fakturę wystawiamy na życzenie.

Informacje i Zapisy: 
Instytut Żywienia Świadomego,
Sonia Priwieziencew e-mail: zapisy@instytutzywienia.com.pl; tel: 663 43 75 25